Autor Wątek: Pomysły na rozwój DRŁ  (Przeczytany 3829 razy)

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 22, 2015, 18:17:50 »
Jeszcze dziś przedstawię Łotwę Królowi Rhaegarowi III. Przyjęcie państwa Łotewskiego do Kontynentu Południowego będzie dla nas zaszczytem.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 22, 2015, 18:18:41 »
Dziękuję bardzo.

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2015, 13:05:13 »
Dowiedziałem się że Łotwa zostanie przyjęta do Kontynentu Południowego jak osiągnie liczbę 3 aktywnych obywateli. To nie jest jakoś specjalnie dużo. Przypomniało mi się też że kontynent nazywa się Hiperborea.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 23, 2015, 13:12:17 »
Łotwa ma 8 obywateli, 6 obywatelstw nadał Dudajis. Dołączyłem ja i także Ekscelencja ma obywatelstwo

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 23, 2015, 13:51:08 »
Bardziej mam na myśli takich ludzi co się pojawiają na forum i uczestniczą w życiu państwa.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 23, 2015, 14:20:06 »
Tak chciałbym z 5 obywateli, by móc rozpisać wybory i powołać rząd. Choć na początek. W planach mam rozwój uniwersytetu, radia lub telewizji. Rozwój regionów.

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 24, 2015, 15:51:48 »
Na oficjalnych obradach Kongresu Kontynentu Południowego w Siedmiogrodzie jest już rozpatrywane członkostwo Łotwy.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 24, 2015, 15:57:32 »
Bardzo się cieszę. Z RLS łączy nas Traktat z dnia 30 stycznia 2015 r, to sojusznik Łotwy. Dzisiaj wyjeżdżam do Batawii. Od dziś możliwe jest zakładanie partii politycznych.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
miniyourlife doggieslife vardertoworld polskiserverrpg hohol