Autor Wątek: Pomysły na rozwój DRŁ  (Przeczytany 3858 razy)

Janus Dudajis

  • Gość
Pomysły na rozwój DRŁ
« dnia: Styczeń 30, 2015, 13:04:25 »
Proszę o burzę mózgów i niewiążące propozycje.

Kim Mil Il

  • Obywatel
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Obrońca Rewolucji
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2015, 13:51:43 »
Pomysł na utworzenie mikronacji nawiązującej do Łotwy jest bardzo ciekawym i nietypowym pomysłem. Skoro nawiązujemy do Łotwy, to musimy czerpać z prawdziwych danych, a więc liczby ludności, wielkości armii, itd.
Obywatel Republiki Ludowej Siedmiogrodu, Komisarz UB w RLS,


Janus Dudajis

  • Gość
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2015, 14:16:00 »
Wszystko chcę to dopracować, ale brakuje mi czasu.

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2015, 16:25:20 »
Moim zdaniem najlepszym krokiem byłoby opuszczenie Nordaty, albo chociaż uzyskanie uznania międzynarodowego od kilku naprawdę znaczących państw.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2015, 16:38:01 »
Tak, sam zamierzam odwiedzić państwa Nordaty najlepiej z nowym Ministrem Spraw Zagranicznych. Uważam ten kontynent za najlepszy do osiedlenia.

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2015, 16:51:31 »
Proszę mi wybaczyć... ale cała reszta mikroświata otwarcie drwi z Nordaty i państw na niej położonych. Naprawdę najlepszą opcją będzie przyłączenie się gdzieś indziej, proszę mi uwierzyć. Nawet jako wyspa Łotwa miała by lepszą sytuację.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2015, 17:02:09 »
Zatem gdzie Pan proponuje? Ogólnie chciałbym nawiązać przyjazne stosunki z Republiką Bialenii i Królestwem Batawii.

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 22, 2015, 17:27:07 »
Nawiązanie stosunków swoją drogą, a nie musi Pan koniecznie żyć na tym kontynencie :) Oczywiście Batawia to bardzo dobry wybór.

Wybór z mojej strony jest oczywisty, bowiem sam pochodzę z tego kontynentu, a jest to kontynent południowy (którego nazwy zapomniałem, ale proszę dać mi chwilę na przypomnienie :D). Istnieje na nim już trójka państw- Republika Ludowa Siedmiogrodu, Maharadżat Tirimurdzi i Królestwo Aryunu. Mamy nawet własny Kongres Wspólnoty Kontynentu Południowego gdzie każde państwo wystawia swojego delegata i wszyscy mają równe prawa, a gdyby zaproponował Pan takie coś na Nordacie, to nawet by Pan nie zauważył jak szybko Bialenia by Łotwę zaanektowała, co ma często w zwyczaju ;)
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2015, 17:37:35 »
Proszę o podanie nazwy. Jestem chętny by tam właśnie osiedlić Łotwę i zawrzeć sojusze z tymi państwami oraz mieć głos w Kongresie.

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 22, 2015, 17:44:58 »


Tak jak na razie wygląda Kontynent Południowy. Proszę mnie nie męczyć o nazwę :D Przy tysiącach postów na 3 państwach stowarzyszonych trudno mi to znaleźć, ale obiecuję że jeszcze dziś podam :D
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 22, 2015, 17:49:51 »
Gdzie w takim razie mogłaby osiąść Łotwa?

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 22, 2015, 17:56:38 »
W związku z klimatem Łotwy i jej kulturą, proponuję te 3 miejsca. Oczywiście wielkość itd. jest do uzgodnienia :D

Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 22, 2015, 18:06:41 »
W przypadku 3 z kim byśmy graniczyli?

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 22, 2015, 18:09:52 »
Te dwa nazwijmy to bagnisto-zielone regiony należą w całości do Republiki Ludowej Siedmiogrodu. Uważam że to bardzo dobry wybór :D
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Pomysły na rozwój DRŁ
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 22, 2015, 18:12:34 »
Tak to nasz sojusznik. Zawarto traktat za czasów Dudajisa.  Rada Narodowa miała przyjąć traktat z ZSKHiW ale nie zdążyła przed zapaścią aktywności

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
hejtforum mapa sherwood 2p naruto