Autor Wątek: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.  (Przeczytany 3895 razy)

Janus Dudajis

  • Gość
I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« dnia: Styczeń 23, 2015, 16:27:27 »

Do sali obrad Rady Narodowej weszli jej deputowani i zajęli swoje miejsca. Na samym końcu pojawił się Generalissimus Janus Dudajis, który udał się w kierunku fotela Przewodniczącego Rady Narodowej. Rozbrzmiał hymn narodowy:

http://www.youtube.com/watch?v=niiZ_1lOtdM

Następnie Szanowny Przywódca laską Przewodniczącego Rady Narodowej otworzył jej obrady, a deputowani zajęli swoje miejsca.


Cytuj
Towarzyszko i Towarzysze, Deputowani Rady Narodowej I kadencji!

Zebraliśmy się w tym miejscu na I posiedzeniu Rady Narodowej, by omówić najważniejsze, bo początkowe sprawy istnienia państwowości Demokratycznej Republiki Łotwy. Do takich spraw należy uchwalenie Ordynacji Wyborczej. Swój projekt tej ustawy przedstawię wkrótce. Jednakże musimy ustalić tutaj także działanie w sferze międzynarodowej. Otóż chciałbym przede wszystkim podpisać traktat o uznaniu i wzajemnej przyjaźni ze Zjednoczonym Socjalistycznym Królestwem Hirshbergii i Weerlandu. Dlatego bardzo proszę Towarzysza Ametysta o wypowiedź w tej sprawie. Również konieczne jest powołanie rządu, w szczególności Komisarza ds. zagranicznych. Proponuję na to stanowisko Towarzysza Svietoslava. Oczywiście jeżeli się zgodzi i wykaże, że potrafi działać na arenie międzynarodowej. Pierwszym zadaniem nowego Komisarza ds. zagranicznych byłoby udanie się do Związku Brodryjskiego celem nawiązania stosunków dyplomatycznych, a następnie rozwijanie ich. To taki krótkometrażowy plan. Ja sam udam się do Republiki Siedmiogrodu również by nawiązać stosunki dyplomatyczne.

Jeżeli któryś z Was Towarzysze i Towarzyszki czuje się na siłach objąć urząd Komisarza ds. wewnętrznych lub wojennych to proszę o zabranie głosu. Na razie priorytetowa jest działalność zagraniczna, celem wytworzenia sobie marki za granicą i uznania naszej państwowości.

Na dniach dopracowane zostanie forum, wszelkie działy wynikające z Konstytucji, dekretem powołam również Główny Instytut Statystyczny, który będzie zawierał wszelkie dane związane z naszym krajem. Przedstawiam również efekt mojej dyplomatycznej podróży do Skarlandu:

http://www.scarlana.eu/forum/index.php?PHPSESSID=04676c83ad889a44df8e641361f1a319&topic=1346.msg8456;topicseen#msg8456

Piszą o nas również w Agurii:

http://www.aguria.pun.pl/viewtopic.php?pid=17835#p17835

Dlatego pracujmy Towarzysze, ściągajmy nowych obywateli ku chwale naszego kraju. Niech żyje Demokratyczna Republika Łotwy!


/-/Janus Dudajis
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2015, 17:49:35 wysłana przez Andris Valter »

Sviatoslav Abramov Vinc

  • Obywatel
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Komisarz Ludowy ds. Zewnętrznych, Tow. Pułkownik
    • Zobacz profil
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej I kadencji
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2015, 18:58:25 »
Jestem chętny na zajęcie stanowiska Komisarza ds. zagranicznych.
Niech żyje rewolucja!
Komisarz ds. Zagranicznych
Tow. Pułkownik

Janus Dudajis

  • Gość
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej I kadencji
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2015, 20:09:43 »
Dziękuję Towarzyszu, zatem zostaniesz Komisarzem ds. zagranicznych i bardzo proszę, abyś udał się do Związku Brodryjskiego z informacją o powstaniu naszego kraju i poinformował tamtejsze władze o chęci nawiązania kontaktów dyplomatycznych.

Czekam na wypowiedzi pozostałych członków Rady, w międzyczasie wydam kolejny z tymczasowych dekretów dotyczący sądownictwa.

Sviatoslav Abramov Vinc

  • Obywatel
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Komisarz Ludowy ds. Zewnętrznych, Tow. Pułkownik
    • Zobacz profil
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2015, 22:14:07 »
Właśnie wyjechałem do Broskwy czyli stolicy Związku Brodryjskiego, napisałem już wiadomość do prezydenta jak i przemówiłem na forum publicznym. Czekam na odpowiedź władz Brodryjskich.
Komisarz ds. Zagranicznych
Tow. Pułkownik

Janus Dudajis

  • Gość
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2015, 10:34:59 »
Bardzo dziękuję. Proszę o dalsze komunikaty w wątku Komisariatu ds. Zagranicznych.

Katha Joanna de Vill

  • Obywatel
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2015, 22:58:18 »
Witam.
Gratuluję tak dynamicznego rozwoju państwa.
Czy traktat z ZSKHiW jest dobrym pomysłem? Jest to państwo niemające dużego poważania w Mikroświecie. Jakie korzyści da nam traktat z nim?
Oczywiście nie jestem przeciwna, chciałabym jednak zobaczyć szerszą perspektywę.

Janus Dudajis

  • Gość
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2015, 23:26:56 »
Ja bardzo szanuję to państwo i uważam, że jest to dobre rozwiązanie na początek. Musimy mieć sojuszników. Pozostaje też kwestia Związku Brodryjskiego, który się rozpada. Następnie udam się do Republiki Bialenii i Republiki Siedmiogrodu. Komisarz natomiast do Republiki Palmowej. Musimy zyskać uznanie w mniejszych państwach by Skarland i inne państwa Vaarlandu uznały naszą państwowość w miejscu dawnej Osterii.

Sviatoslav Abramov Vinc

  • Obywatel
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Komisarz Ludowy ds. Zewnętrznych, Tow. Pułkownik
    • Zobacz profil
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 25, 2015, 14:06:33 »
Prezydencie, jestem przeciwny sprzymierzeniem z Republiką Bialeńską, są oni całkowitymi (chyba) przeciwnikami socjalizmu. Kiedyś byłem i kontrolują obywateli.
Komisarz ds. Zagranicznych
Tow. Pułkownik

Janus Dudajis

  • Gość
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 25, 2015, 17:09:06 »
Tak? Proszę zatem to zbadać dokładniej. Ja jednak chciałbym spróbować, bo to potężny kraj.

Proszę pozostałych członków Rady o głos.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2015, 17:14:10 wysłana przez Janus Dudajis »

Ametyst Faradobus

  • Obywatel
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2015, 21:27:37 »
Towarzyszko,

mylicie się. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirshbergii i Weerlandu jest krajem powszechnie lubianym i poważanym, znanym na całej Ostii i w innych częściach Mikroświata, państwem atomowym, pokojowym. Krainą szczęśliwości i dobrobytu, a dla młodych państw- troskliwym ojcem i opiekunem.

TOwarzysze,

Lud Szlachecki i jego rząd są chętne podpisać traktat o przyjaźni i współpracy, tak wynika z mojej wczorajszej narady z towarzyszem Ciecieradem Ciecielągiem, premierem ZSKHiW.
(-) Ametyst z rodu Faradobusów
Bardzo Wspaniały Król Hirshbergii i Weerlandu, Lord Zlewni,
Senior-Protektor Stepów Wewnętrznych oraz Żuław Rzeżuszych,
Olbrzym Myśli i Czynu, Człowiek Który Wygrał Wszystkie Bitwy


Janus Dudajis

  • Gość
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 25, 2015, 22:14:38 »
Jestem niezmiernie szczęśliwy. Projekt Traktatu jest w sąsiednim wątku I posiedzenia Rady Narodowej.

Janus Dudajis

  • Gość
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 25, 2015, 22:21:24 »
Członkowie Prezydium!  Wypowiedzcie się co do Bialenii.

Sviatoslav Abramov Vinc

  • Obywatel
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Komisarz Ludowy ds. Zewnętrznych, Tow. Pułkownik
    • Zobacz profil
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 25, 2015, 22:53:48 »
Sprzeciw. Byłem kontrolowanym obywatelem przez władzę RB.
Komisarz ds. Zagranicznych
Tow. Pułkownik

Janus Dudajis

  • Gość
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 25, 2015, 23:21:05 »
Rozumiem, przyjąłem sprzeciw Towarzysza. Czekam na wypowiedzi członków Prezydium.

Ametyst Faradobus

  • Obywatel
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: I posiedzenie Rady Narodowej 23. 01 -.
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 25, 2015, 23:36:59 »
Bialeńczycy to miły naród, oprócz tych pseudopatriotów, morderców Premiera Tysiąclecia.
(-) Ametyst z rodu Faradobusów
Bardzo Wspaniały Król Hirshbergii i Weerlandu, Lord Zlewni,
Senior-Protektor Stepów Wewnętrznych oraz Żuław Rzeżuszych,
Olbrzym Myśli i Czynu, Człowiek Który Wygrał Wszystkie Bitwy


 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
glassed krwawawataha rozmowcy wataha-ksiezyca bratnica