Autor Wątek: Najbliższe plany rządu  (Przeczytany 1839 razy)

Andris Valter

  • Gość
Najbliższe plany rządu
« dnia: Maj 26, 2015, 11:32:12 »
Jakie plany ma Pan Premier na rozwój kraju na samym jego początku? Ja myślę, że ważne jest znaleźć pozostałych dwóch konstytucyjnych ministrów. Dudajis także nie dokończył procesu tworzenia armii.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2015, 11:37:47 wysłana przez Andris Valter »

Tobiasz von Richtoffen

  • Moderator
  • Nowicjusz
  • *****
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Najbliższe plany rządu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2015, 15:23:18 »
Powiedzmy że to będzie moje mini expose.

Uważam że w najbliższych miesiącach naszym największym priorytetem jest przede wszystkim uzyskanie członkostwa w WNKKP (czyli niejako przystąpienie do Kontynentu Południowego) i oczywiście uzyskanie nowych obywateli. Sądzę iż pierwszy punkt nastąpi samoistnie, jeśli uda się drugi. Moim planem jest rozreklamowanie Łotwy na różnych forach i "fanpejdżach" w internecie. Możliwe będzie założenie strony na twitterze, facebooku czy tumblerze, bo przyniosło pozytywne efekty w Królestwie Aryunu, mojej ojczyźnie. Następnym celem jest utworzenie małego FAQ o tym czym są mikronacje i jak wygląda życie w Republice Łotwy, bowiem dla nowych może być to coś niezrozumiałego i trudnego, a uciekających obywateli nie chcemy.

Co do pozostałych stanowisk to jeśli Pan Prezydent pozwoli, to przejąłbym jeszcze Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a Panu poleciłbym zajęcie się gospodarką i edukacją (wypadałoby napisać historię Łotwy i wgl jakąś wartość merytoryczną. Samym prawem państwa nie zrobimy). Z pozostałymi stanowiskami bym poczekał i jak Pan mi mówił, armia w tej chwili nie jest najważniejsza, chociaż ja mam z tym wieloletnie doświadczenie. Podejrzewam że w następnej kadencji zajmę się armią.

Czy są jakieś pytania?
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Najbliższe plany rządu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2015, 17:03:26 »
Plan bardzo mi się podoba. Dobrze, zostanie pan Ministrem Spraw Zagranicznych i Obrony Narodowej, a sprawy wewnętrzne przejmę do czasu znalezienia ministra lub do wyborów.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2015, 17:11:21 wysłana przez Andris Valter »

Tobiasz von Richtoffen

  • Moderator
  • Nowicjusz
  • *****
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Najbliższe plany rządu
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2015, 17:51:51 »
Niech tak będzie. Już się biorę do roboty jako premier i czekam na obwołanie MON i MSZ.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Tobiasz von Richtoffen

  • Moderator
  • Nowicjusz
  • *****
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Najbliższe plany rządu
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2015, 17:59:17 »
Widzę że zostałem już powołany.

Udostępniłem już także link do strony Łotwy na wielu stronach na facebooku i na prywatnym twitterze. Wkrótce założymy także własną stronę i profile.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Najbliższe plany rządu
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2015, 18:09:26 »
To bardzo dobrze, widzi Pan, ja nie potrafię tworzyć ładnych stron czy profili. Popieram pańskie starania. Oby ta akcja przyniosła nowych obywateli. Na dniach odwiedzę pańską ojczyznę.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2015, 18:42:09 wysłana przez Andris Valter »

Andris Valter

  • Gość
Odp: Najbliższe plany rządu
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2015, 21:55:26 »
I proszę Panie Premierze o wiadomości na temat działań w tym wątku, w szczególności linki do reklam Łotwy, które Pan stworzył.

Tobiasz von Richtoffen

  • Moderator
  • Nowicjusz
  • *****
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Najbliższe plany rządu
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 26, 2015, 23:17:07 »
Oczywiście. Dzisiaj z racji późnej pory tego nie zrobię, ale jutro jak najbardziej.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
magicznyswiat forumglador city-of-war k5 coffee