Autor Wątek: Z bratnią pomocą  (Przeczytany 1073 razy)

Ametyst Faradobus

  • Obywatel
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Z bratnią pomocą
« dnia: Styczeń 17, 2015, 12:47:21 »
Na lotnisku w Rydze ląduje samolot linii Stal-Hydro-Fłot opatrzony herbem rodu Faradobusów. Wydawałoby się, że nastąpi radosne powitanie. Ale nie było powitania. Był tylko głód, halucynacje z niedożywienia i sroga łotewska zima. Widząc to Bardzo Wspaniały Król Hirshbergii i Weerlandu wysiadł i przemówił.

Towarzysze,

miło mi jest skorzystać z zaproszenia Towarzysza Prezydenta i nareszcie postawić stopę na łotewskiej ziemi, której dzieje są mi znane i która zasłużyła na pomoc Ludu Szlacheckiego. Wraz z moimi ludźmi będę starał się pomóc Wam w budowie państwowości. Niech żyje Ludowa Łotwa!
(-) Ametyst z rodu Faradobusów
Bardzo Wspaniały Król Hirshbergii i Weerlandu, Lord Zlewni,
Senior-Protektor Stepów Wewnętrznych oraz Żuław Rzeżuszych,
Olbrzym Myśli i Czynu, Człowiek Który Wygrał Wszystkie Bitwy


Janus Dudajis

  • Gość
Odp: Z bratnią pomocą
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2015, 20:28:55 »
Na pas startowy w pobliże samolotu linii Stal - Hydro - Fłot przyjechała czarna Wołga, z której wysiadł generalissimus Janus Dudajis w otoczeniu rosłych żołnierzy. Szanowny Przywódca zwrócił się do Jego Królewskiej Mości:


Szanowny Towarzyszu Królu!

Witaj na łotewskiej ziemi, witaj w kraju, który dąży do tego, by stać się socjalistycznym rajem. Dziękuję, że odpowiedziałeś na moje zaproszenie i zechciałeś przybyć, aby pomóc mi w budowie państwa. Zaręczam, że jest dużo pracy, a wciąż mało rąk do niej. Ja pracuję cały czas nad projektem Konstytucji, ale są przecież inne ważne kwestie, którymi powinno się zająć. Zapraszam Cię do Pałacu Prezydenckiego w celu omówienia aspektów naszej współpracy. Niech współpraca pomiędzy Demokratyczną Republiką Łotwy, a Zjednoczonym Socjalistycznym Królestwem Hirshbergii i Weerlandu przyniesie wspaniałe owoce ku chwale ustroju socjalistycznego.

Po tych słowach Prezydent serdecznie uściskał Króla, a następnie razem wsiedli do Wołgi i odjechali w kierunku Pałacu Prezydenckiego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2015, 19:27:51 wysłana przez Janus Dudajis »

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
realliferpg extremalteamclan kov js2001 zastepczeforumcc