Autor Wątek: Rewolucja w Osterii  (Przeczytany 2477 razy)

Rewolucja

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Rewolucja w Osterii
« dnia: Maj 28, 2015, 16:41:16 »
Towarzysze,
Łotysze!


Jeśli jesteście zainteresowanie współtworzeniem Rewolucji socjalistycznej to zapraszamy do proklamowanej Osteryjskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej. Obecnie potrzebna nam ludzi, by napisać Konstytucję oraz wykreować podwaliny pod silne rządy.

LINK DO FORUM: http://osteria.xaa.pl/index.php

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Rewolucja w Osterii
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2015, 18:36:04 »
Jestem ostatnim żywym obywatelem tego państwa. Jeśli jesteście chętni socjalistyczny lud Łotwy może się połączyć z Osterią.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Rewolucja

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Rewolucja w Osterii
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2015, 20:29:07 »
Towarzyszu!

Serdecznie zapraszam do Osterii. Z radością przyjmiemy takiego doświadczonego mieszkańca, jak i zaadaptujemy prawo Łotwy :)

Oczekuję Towarzysza w Andriejgradzie!


Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Rewolucja w Osterii
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2015, 21:06:21 »
Wybaczcie mi niestety towarzyszu, ale muszę opuścić ten kraj, a chciałbym wypełnić ostatnią wolę zmarłego prezydenta i przekazać Łotwę w dobre ręce. Jeśli towarzysz chce to mogę sporządzić odpowiednią umowę przyłączającą terytorium Łotwy do Osterii.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Rewolucja

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Rewolucja w Osterii
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2015, 21:11:14 »
A czy byłby Towarzysz zainteresowany zabawą w Osterii? Potrzebna nam doświadczonego i aktywnego działacza :)

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Rewolucja w Osterii
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2015, 23:32:55 »
Na tą chwilę nie mam przede wszystkim czasu, ale jeśli poślecie dyplomatę do Królestwa Aryunu i stworzycie tam ambasadę, to będę o was pamiętał i kiedyś przybędę. http://aryun.cba.pl/index.php?sid=066b0f2b8e81672ed84d6bd1d296a0ed
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
hejtforum watahalion foxlive 2p naruto