Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 2200 razy)

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Witam!
« dnia: Maj 22, 2015, 16:17:24 »
Witam Serdecznie Wasze Ekscelencje!  :)

Przybywam do was z odległego Królestwa Aryunu(być może o nim słyszeliście) a konkretniej z Księstwa Irkunu, mojej małej ojczyzny. Jestem pierwszy raz w Łotwie, jak na razie prywatnie, i byłoby mi bardzo miło gdyby ktoś nieco przybliżył mi te państwo :)

Z poważaniem
Tobiasz von Richtoffen
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2015, 16:22:44 »
Witam serdecznie Towarzysza! Proszę nie zwracać się do mnie Ekscelencjo, gdyż nie jestem szlachcicem, najlepiej mówić: Panie Prezydencie lub Panie Marszałku. Z przyjemnością opowiem o Łotwie w wieczornym przemówieniu. Zapraszam do osiedlenia się tutaj na stałe i złożenia wniosku o obywatelstwo. Obywatelstwa będą kontrolowane zresztą, by nieaktywni je stracili. Łotwa będzie chętna do nawiązania kontaktów z każdym państwem, szczególnie na Nordacie. Dlatego szukam aktywnego Ministra Spraw Zagranicznych bym sam nie musiał podróżować, co jest dla mnie trudne w związku z wiekiem i niechęcią do opuszczania kraju.

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Witam!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2015, 16:50:05 »
Oczywiście zastosuję się do pańskich rad, chociaż zwracałem się do ogółu Narodu Łotewskiego :D, to z grzeczności. Jeśli mi się spodoba, lub mnie coś zachęci, to z pewnością zamieszkam tu na stałe :D Lecz najpierw muszę się przede wszystkim rozejrzeć i poznać ludzi, a potem się już rozkręcę. Łotwa nie jest pierwszym państwem jakiemu pomagam.

Jeśli chodzi o nawiązanie stosunków dyplomatycznych, to zobaczę co da się zrobić ze strony Królestwa Aryunu.
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2015, 17:03:15 »
W Łotwie byli obywatele, ale na skutek braku zaangażowania byłego przywódcy wszyscy ją opuścili.

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Witam!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2015, 17:28:04 »
Szkoda. W takim razie państwo jest w Pańskich rękach :D
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2015, 17:32:21 »
Ja liczę, że wrócą. Następnie przybędą nowi.

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Witam!
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2015, 17:33:25 »
Pozwoli Pan że z ciekawości spytam- czy mieszkał Pan już w innych mikronacjach? :D
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 22, 2015, 17:41:38 »
Skąd w innym razie tak bym się orientował w mikroświecie? Ale proszę więcej nie pytać, Przywódca nie musi opowiadać swojej historii.

Tobiasz von Richtoffen

  • Prezes Rady Ministrów
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Witam!
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2015, 17:46:37 »
Mam przeczucie że nawet możliwe że kiedyś mogliśmy się spotkać :D
Oberjarl Irkunu, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Lord Koronny Nauki i Lord Kanclerz Królestwa Aryunu, Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSKHiW, Marszałek Republiki Ludowej Siedmiogrodu etc. etc.

Andris Valter

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 22, 2015, 17:55:34 »
Nie ma to żadnego znaczenia.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
coolcraft equestrian-world darkwarriors kl7 miraculous-school